Hlavní navigace

Moderní a praktický JavaScript: školení v srpnu

12. 8. 2019

Sdílet

Programátor

JavaScript už dávno neslouží jen k psaní jednoduchých skriptů na webových stránkách. Je to moderní a flexibilní jazyk, jež vyniká velkou svobodou ve stylu programování a návrhu aplikace. To je paradoxně i jeho největší problém a důvod špatné pověsti – právě proto je dobré znát všechna jeho specifika, přednosti, ale i slabiny.

Připravili jsme pro vás školení Moderní JavaScript, na kterém se dozvíte, v čem se JavaScript liší od ostatních jazyků, jak přistupovat k návrhu aplikací a jak se vyvarovat častých chyb. Formou praktických příkladů se naučíte pracovat se základními stavebními kameny jazyka, ať už na straně prohlížeče nebo serveru.

Na toto školení navazuje další kurz Praktický JavaScript, kde si předvedeme, jak lze přistoupit k návrhu moderní aplikace a jaká rozhodnutí musíme před samotným začátkem vývoje učinit. Jde o základní otázky typu organizace kódu, rozdělení rolí mezi klientem a serverem, volby frameworku, ale i řešení kompatibility se staršími prohlížeči.

Školení se uskuteční 19. a 20. srpna v naší pražské školicí místnosti, pokud se zúčastníte obou, získáte je za velmi zajímavou cenu. Školí Adam Havel.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky