Hlavní navigace

Open Weekend hledá přednášející

9. 8. 2005

Sdílet

Jedna z největších českých přednáškových akcí Open Weekend, která se letos koná 15.-16.10.2005 na půdě ČVUT Praha, má stále volná místa pro přednášející. Máte-li zájem a chuť přednášet na nějaké zajímavé téma, stále se ještě můžete přihlásit.

Server Root.cz je hlavním mediálním partnerem akce a proto vám budeme průběžně přinášet další informace.

Pokud vás zajímají předchozí ročníky, přečtěte si reportáže ze všech předchozích ročníků: 2004 (sobota, neděle), 2003 (sobota, neděle), 2002 a 2001.

OpenWeekend je mezinárodní akademická konference, organizována každoročně Studentskou unií ČVUT – klubem Silicon Hill ve spolupráci s Katedrou počítačů FEL ČVUT a sponzory. Zaměřuje se na otevřené technologie pro široký okruh uživatelů s důrazem na využití v akademické sféře.

Za čtyři roky se na konferenci vystřídalo mnoho přednášejících ze všech koutů světa. Přednášeli na různá témata: bezpečnost linuxového jádra a bezdrátových sítí, různé problémy kryptologie, programování v neobvyklých jazycích, vývojem ovladačů pro jádro OS Linux, protokoly IPSEC, IPv6, IP telefonií, systémem GNU, nasazením otevřených technologií ve státní správě a další.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky

Petr Krčmář pracuje jako šéfredaktor serveru Root.cz. Studoval počítače a média, takže je rozpolcen mezi dva obory. Snaží se dělat obojí, jak nejlépe umí.