16. 4. 2026 13:01
Na stařičkém serveru z roku 2000, s jádrem 2.6.27-gentoo (init rok 2009) je klid a mír. Jen jsem tam nedávno musel zachraňovat RAID1 pole, které se záhadně deasociovalo.