Hlavní navigace

Projekt OpenDarwin končí

27. 7. 2006

Sdílet

Původním úkolem projektu OpenDarwin bylo vytvořit nezávislý klon Darwin OS a nabídnout prostředí pro vývoj systému Mac OS X. Za čtyři roky se nepodařilo tyto úkoly naplnit a OpenDarwin jen hostoval další přidružené projekty. K neúspěchu přispěl také nezájem uživatelů, špatná komunikace se zástupci Apple a problémy se samotnými zdrojovými kódy. Proto se nyní administrátoři rozhodli celou věc ukončit.

Přislíbili ale, že všechny servery ještě několik měsíců poběží, aby nebyl poškozen žádný z hostovaných projektů. Těm tak bude umožňěn hladký přechod na jiné hostitelské servery.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 28. 7. 2006 13:20

  d0h (neregistrovaný)
  to je hezky zacit projekt... jenze se na nem taky musi makat... a ne pak po 4ech letech brecet, ze to nejde... idealisty s rucickama dozadu strilet
 • 28. 7. 2006 14:58

  shadowmaster (neregistrovaný)
  Jen jetli jsi OpenDarwin nekdy rozchodil..... Jinak by jsi asi usoudil, ze prace odvedli dost, ale proste to nestacilo... no se stane... nekdo se muze chytnou toho co uz udelali, pokud si mysli, ze na to ma... ale kecalky, co nic neudelaj a jen remcaj je lepsi vubec neposlouchat... Sorry muj nazor na tvu blek...
 • 31. 7. 2006 17:03

  Mark (neregistrovaný)
  NEkteri holt maji napad a schopnost ho realizovat, a zacnou projekt ... jini maji pouze napad a doufaji ze vytvorenim zazemi se najdou ji kteri budou mit schopnost ho realizovat ... a to byl imho prave pripad tohoto projektu, nekdy to muze vyjit, ale nekdy holt ne.

Byl pro vás článek přínosný?