Hlavní navigace

Průzkum: Jak si vedou softwarově definovaná úložiště v Česku?

6. 10. 2020

Sdílet

Server Autor: Depositphotos

Zavádějí tuzemské firmy rychle nové technologie a jaký je výhled pro nejbližší měsíce? Pomozte nám zmapovat situaci a můžete získat i bonus v podobě slevy na konference nebo školení, které pořádá společnost Internet Info.

Na našem webu Computerworld.cz jsme spustili první on-line průzkum, který by měl ukázat, jak na tom jsou společnosti v případě softwarově definovaných úložišť (SDS). Jejich význam totiž s rostoucím využitím cloudových řešení, virtualizace či hyperkonvergence IT zdrojů výrazně stoupá a podle analytiků by možnosti SDS měly organizace vážně zvažovat.

Pomozte nám proto pomocí jednoduchého zaklikávání zmapovat, jaká je aktuální úroveň využití SDS v infrastruktuře vašeho podniku a co v tomto směru v blízké době očekáváte. Postupně se v rámci průzkumů zaměříme i na další témata.

Jako poděkování za vyplnění dotazníku od nás získáváte slevu 500 Kč na některé z našich školení nebo konferencí. Při registraci na konkrétní školení nebo konferenci zadejte do poznámky kód 52NUTA48 a po ověření vaší mailové adresy vám slevu z ceny odečteme. Podívejte se na všechna naše školení a také na námi pořádané konference.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky