6. 2. 2026 14:38
omlouvám se, nějak jsem to nepochopil. ten druhý čip je kvůli čemu nebo k čemu, na co?
6. 2. 2026 19:25
To je druhá půlka paměti. Třeba model 8GB bude mít buď jeden čip 8GB, nebo dva 4GB, který můžou být zrovna dostupnější.
7. 2. 2026 0:18
děkuji za vysvětlení