Jestliže žijeme ve světě, kde musíme soudně procesovat společnost, aby dodržovala licenci, tak bychm se měli na ten soud rovnou vykašlat. Dojít do té firmy a rovnou zmlátit celé vedení.
Jo a pokud chce někdo říci, že tak to v civilizovaném světě nemůžeme dělat, tak měli první držet koncepty civilizace jako třeba, že dodržujeme licence, ze záchoda si myjeme ruce, není normální bez souhlasu ženy s ní souložit a tak, no.