Odpovídáte na názor k článku Vývojář, který přidal birthDate do systemd, čelí šikaně. Názory mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Nově přidané názory se na webu objeví až po schválení redakcí.
Ja nechapu proc mas takovy problem rozlisit mezi dvema oddelenymi vecmi:
1, moznost nastavit OS aby hlasil vek uzivatele, coz by pak mohly vyuzit programy
2, vyuzivat moznost OS zadavani veku uzivatele.
No tak to tvoje deti zvladaji, super, tak tam napises ze maji 100 let a neresis. Nekteri treba nemaji deti co by to zvladaly, tak tam daji opravdovy vek ditete a deti to budou mit omezene.
Ale to ze ty to mas nejak neznamena ze to tak maji vsichni a ze to nikdo npotrebuje. Precti si rozhovor s jakymkoliv psychologem, a zjistis ze zavislosti na hrach a sockach jsou cim dal castejsi. Takze tvoje odmitani tenhle funkce v OS muze v nejakem dusledku vest k tomu ze rodic nepouzije linux, protoze tam neni tahle funkce.