Odpovídáte na názor k článku Vývojář, který přidal birthDate do systemd, čelí šikaně. Názory mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Nově přidané názory se na webu objeví až po schválení redakcí.
No a trestanie za "xenofobne a rasisticke" nazory je dalsie krivenie.
Za nazory sa trestat nema. Ma sa trestat za skutky. Iny nazor sa ti nemusi pacit, ale tiez ti ho nikto nenuti, suhlasit s nim nemusis, mas slobodnu volu. Teda v slobodnej spolocnosti, kde povinny niektore veci nie je predpisany zakonom a netresta wrong-think.
No a v spolocnosti, kde trestaju nazor, za tento trest sa schovava vselico. Napriklad kritika nezvladnutej pristahovaleckej politiky je tiez "xenofobny a rasisticky nazor".