Odpovídáte na názor k článku Vývojář, který přidal birthDate do systemd, čelí šikaně. Názory mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Nově přidané názory se na webu objeví až po schválení redakcí.
Tohle v principu není špatná funkčnost. (Jen doplním, že kromě možnosti vracet příslušné pásmo je/byla ve hře ještě varianta, že se API browseru zeptá na konkrétní pásmo a dostane odpověď true/false.)
Vadí mi na tom dvě věci:
a) povinná implementace i v OS, kde nikdy žádné API, které by se ptalo, nebude (routery, infotainmenty, ústředny, meteostanice, servery,...),
b) duplicitní stahování do systemd
, když původní (ty správné
/platné) údaje jsou uložené v uživatelském profilu = jinde.