Doufám, že až dosáhne verze 3.11, bude se jmenovat WireGuard for Workgroups :)
Se to nějak rozjelo, 13.4. aktualizace na 0.6.1, dnes ráno na 1.0, před chvílí další aktualizace na verzi 1.0.1, při spuštění na Win10 nastalo BSOD u ndis.sys. WG ztratil veškeré logy od rána.
Po náběhu se to napodruhé povedlo aktualizovat na 1.0.1. Tak snad bude stabilní jako verze 0.5.3 co to byla od roku 2021.