Hlavní navigace

XCOM: Enemy Unknown si o víkendu můžete zahrát zdarma

Sdílet

Roman Bořánek 11. 9. 2015

Pokud ještě nemáte plány na víkend, máme pro vás jeden tip. Na Steamu je v rámci tradiční akce Free Weekend nabízena hra XCOM: Enemy Unknown, kterou od teď po celý víkend můžete hrát zdarma. A když se vám zalíbí, můžete ji posléze zakoupit za velmi výhodnou cenu pěti eur. Pokud přihodíte ještě jedno euro, získáte i všechna dosud vydaná DLC, která přidávají mnoho hodin herní doby.

XCOM: Enemy Unknown je skvělou reinkarnací legendárního Ufa. Hra je atmosférická, obsahuje solidní příběh a přitom ponechává značnou volnost v boji proti šmejdům z vesmíru. Vše je navíc zabaleno do hezkého audiovizuálního zpracování, zhodnotil hru v recenzi Jakub Zelenka. XCOM: Enemy Unknown jsme rovněž zařadili do výběru her, které poskytnou co nejvíc zábavy za co nejmíň peněz.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 12. 9. 2015 2:52

  Drom (neregistrovaný) 46.167.210.---

  Přes hezké novinky oproti původnímu Ufo:EU/X-com:TFTD je to příliš akční a méně RPG/strategie. Víc mě pobavil OpenXcom.

 • 12. 9. 2015 9:02

  MichalB

  OpenXCOM je super, doufám, že brzy dodělají i podporu pro TFTD a můj vlhký sen je nějaký remaster pro Apocalypse, která vyšla pozdě a s chybami a bohužel zapadla, i když se jedná o super hru se zajímavými vylepšeními.

  Nicméně nové Enemy Unknown také není špatné a za současnou akční cenu je to "must have" koupě.

 • 15. 9. 2015 11:37

  Pavouk106

  Apocalypse je moje srdcovka. Předchozí díly jsem moc nehrál, ale Apocalypse hodně a pořád nemám dohráno :-) Teď jsem ve fázi čištění základen cizáků (takže vlastně celkem nudná finální část). Skvělá hra, doporučuju DOSBox.

  "Nový" XCOM: EU bych řekl celkem vkusně převzal žezlo a sérii nedělá ostudu. Proto ho mám v knihovně. I když na pořádné hraní jsem se pořád nedostal :-(

 • 12. 9. 2015 16:04

  vsw (neregistrovaný) 83.208.167.---

  .. a přidávám se k názoru na Apocalypse, to byla úžasná hra