Logisim je skvělá věc. Ve škole sice pracujeme s Ise Webpackem od Xillinxu (nebo jak se ta věc jmenuje), ale tam člověk stráví spoustu času jenom přepsáním z hlavy/papíru do programu, a simulace funguje jenom pod Windows. Když si potřebuju otestovat nápad na logický obvod, naťukám to do Logisimu a hned vidím, jestli to dělá co to má. Asi tak jako když si někdo napíše prototyp programu v Pythonu a pak ho teprve přepisuje do něčeho rychlejšího. Rozhodně doporučuju.
Dobrý den, můžu s Vámi jen souhlasit, KeePass(x) je skvělý nástroj a to hlavně z důvodu jeho použitelnosti opravdu všude. Sám ho mám i na obyčejném mobilu s Javou, takže hesla mám neustále u sebe. Jen jsem ještě nezkoušel nějakou vzdálenou synchronizaci, ta by se hodila, ta možnost tam je.
Nicméně o něm se již psalo, proto password gorilla…
Načo synchronizácia???
KeePassX má portable verziu, ktorá beží aj vo wine, tak stačí jedna databáza (zálohovaná by rsync & udev).
Hoci v skutočnosti používam v práci windows verziu a doma linux verziu, s databázou na USB kľúči (ktorý mám reťazou pripútaný k zápästiu :-D )
A ak sa dostanem k stroju, kde nie je KeePassX, tak použijem portable… Vždy s tou istou databázou!
Dobrý den, nepopírám, že právě pro tuto činnost je sestaven, upřímně, sám jsem si nebyl zcela jistý jeho praktickým využitím. Nicméně, nač se omezovat, myslím, že je vhodný pro jakoukoli pravidelnější činnost, jak ostatně píšu v článku. O výkonu nebyla řeč, spíš o čase stráveném při tréninku, to je má představa jak bych aplikaci využil.
Přít se nechci, jen si myslím, že možností využití je více. Pokud aplikaci používáte, sám víte na co se hodí líp.
Spaní podle Twitteru teď nefunguje, ale když to jelo, tak jsem si prolustroval známé osobnosti cz technického internetu (hassman, borekb, davidgrudl…) a vyjasnilo se mi, proč jsou tak napřed!
Oni totiž skoro nespí. Kdybych chodil spát ve dvě a vstával v šest, tak jsem taky mezi elitou!