Hlavní navigace

Ceny

Sdílet

1. cena: 22" monitor od společnosti LG

LCD

Harmonie stylového designu a chytrých technologií, takový je monitor LG W2284F-PF. Širokoúhlý model s obrazovkou o velikosti 22" a kontrastem 30 000:1 nabízí komfortní práci. Displej je schopen pracovat ve formátu 4:3.

2. a 3. cena: externí Blue-ray vypalovačka od společnosti LG

Blu-ray

S velkokapacitními médii, tedy Blu-ray, si hravě poradí pekelně rychlá externí vypalovačka LG BE06LU. Na modré disky zapíše až 50 GB dat. Coby čtečka si poradí i s HD-DVD a samozřejmě CD či DVD. S počítačem ji snadno připojíte přes USB 2.0.

4. a 5. cena: tričko Linux vás poznamená

Tričko Linux vás poznamená - náhled

Kdo si někdy zadá s Linuxem, musí počítat s tím, že to na něm zanechá stopy. Na tričku vidíte, jak to dopadá, když se Tux projde po zádech nadšeného admina. Přední strana trička je podepsána malým logem Roota.

Tričko

Chcete víc?

Nechce se vám čekat deset týdnů nebo byste si raději vybrali jiný dárek? Pak navštivte náš linuxový butik, kde můžete pořídit trička, mikiny, hrnky, trenýrky a další užitečné pomůcky každého linuxkáka. Už vám v koupelně visí osušky? A ví vaši kamarádi, že se lidé dělí do 10 skupin? Pijete už čaj z nového hrnku? Ne? Nikdo není dokonalý.

6. až 8. cena: tričko miluji Linux

Miluji Linux

Stylové černé triko s krátkým rukávem z exkluzivní limitované série Fun with Root.cz. Na první pohled je jasné, že vztah nositele tohoto trička k Linuxu je více než platonický. Zaručeně nejvtipnější tričko z vašeho šatníku!

9. a 10. cena: hrnek s tučňákem

Hrnek

Stylový hrnek pro všechny, kteří obdivují tvory druhu Sphenisciformes, neboli tučňáky. Pokud do skupiny milovníků těchto užitečných tvorů patříte, nemůžete na svém stole nemít tento hrnek, na kterém tučňák nesmazatelně zanechal své stopy. Vhodný k požívání všeho, co teče. Po okraj má hrnek objemných 400 ml.