Spíš normální fungování mozku, který je u nedostatečně zapamatované myšlenky velmi kreativní i u zdravého jedince, a to i se silným kritickým myšlením. Je na to celkem dost studií z posledních let, ale amatérsky se o tom lze triviálně často přesvědčit třeba u studenta při zkoušce.
Hranice pro návštěvu odborníka myslím že je spíš kvantitativní, ale do jisté míry takhle fungujeme všichni.