Hlavní navigace

Komiks: Nové tričko

Tomáš Kučera

První komiks ze zbrusu nové řady! Na začátku se musíme trochu seznamovat. Luboš a Standa jsou první hrdinové, které společně potkáme. Luboš je špičkový programátor a Standa ... nooo, ten si rád píše na trička vlastní veselé nápisy.

Nové tričko
Foťák

Letní fotosoutěž o ceny

Čas dovolených, prázdnin a digitálních foťáků je tady. Připravili jsme pro vás na prázdniny velkou fotosoutěž o zajímavé ceny. Máte šanci vyhrát PDA s operačním systémem Palm OS, set-top-box pro příjem digitální televize a další skvělé ceny! Pošlete nám své fotky a vyhrajte.

Sada osuška + ručník - náhled

Zlatá osuška a zlatý ručník

Zlatá akční sada zahrnující zlatou osušku a zlatý ručník opatřené pečlivou výšivkou roztomilého tučňáka Tuxe. Vyrazíte-li do bazénu či na pláž s tímto froté vybavením, záhy se stanete nejzářivějšími členy společnosti.
(kliknutím na obrázek získáte větší náhled)

Cena: 695 Kč (vč. DPH)
objednat zlatou sadu osuška + ručník Root.cz

Našli jste v článku chybu?
20. 7. 2006 16:47
TrSek (neregistrovaný)
Pre vstup do MENSY je stanovane ze musis mat IQ >= 2% percenta populacie. Ano je pravda ze v USA je limit na vstup 140 a v CR 132. Z toho by celkom vyplyvalo ze v USA su inteligentnejsi ludia ako v CR. No ale ved vsetci vieme aka je pravda. Tu inteligenciu im robia hlavne imigranti z vychodnej europy a indie. Pre viac info www.mensa.cz a je tam aj online test ale stoji 70.- !!!
12. 7. 2006 22:50
nOOb3R (neregistrovaný)
Hele, klid, jsem programator a vsechny iq testy a i opakovane atd mi vysly nad 140, a integraly a derivace jsem taky nepobral :D