Hlavní navigace

Komiks: osudová osmička

Petr Šimčík

V již uplynulém roce se hodně hovořilo o tom, že pro naši středoevropskou kotlinu je osudovým číslem osička. Naše historie je prostě protkána touto číslovkou a jsme s ní nerozlučně spojení. Nutno říci, že většinou je ona osmička spojena s ne příliš příjemnými událostmi. A přiznejme si, že to byly často katastrofy.

Osudová osmička

Hrnek

Hrnek pro milovníky tučňáků – Novinka

Stylový hrnek pro všechny, kteří obdivují tvory druhu Sphenisciformes, neboli tučňáky. Pokud do skupiny milovníků těchto užitečných tvorů patříte, nemůžete na svém stole nemít tento hrnek, na kterém tučňák nesmazatelně zanechal své stopy. Vhodný k požívání všeho, co teče. Po okraj má hrnek objemných 400 ml.
(kliknutím na obrázek získáte větší náhled)

Cena: 110 Kč (vč. DPH)
objednat hrnek pro milovníky tučňáků

Našli jste v článku chybu?
3. 1. 2009 19:21
TurZin (neregistrovaný)
REMIX - JOSEF MASIN - Osmicky http://trn.php5.cz/comix3/osmicky.jpg COMIXOVE INFERNO http://trn.php5.cz/
3. 1. 2009 10:39
FLEK (neregistrovaný)
Já jsem zase chodil mezi nemakačenky na Úřad práce, protože jsem od přírody líný a doufal jsem, že se mezi nimi naučím něco užitečného a najdu si tam pravou lásku. Moudrý nezaměstnaný horník mi ale poradil, že ty pravé flákače nenajdu na ÚP, ale na sociálce. Seděl jsem před vchodem na sociální odbor a lovil ženský. Většina z nich měla 120 kilo a sedm a více dětí, ale já to nevzdal a čekal. Pak jsem usoudil, že jsem moc vybíravý a slíbil jsem si, že sbalím první osobu, která projde dveřmi. S Karl…