Hlavní navigace

Softwarová sklizeň (25. 8. 2021)

25. 8. 2021
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: Depositphotos
Dnes si představíme nástroj pro prototypizaci aplikací, uložíme worklog do GitLabu, budeme synchronizovat atributy videa (v DaVinci Resolve) s EXIF metadaty a nakonec si vyzkoušíme komunikaci přes Google Messages mimo prohlížeč.

React Proto

React Proto je software pro prototypizaci aplikací. Umožňuje vytvořit, přetáhnout a upravit komponenty a sestavit tak vizuální návrh uživatelského rozhraní. Je možné určit hierarchii komponent a nastavit jejich vlastnosti a stavy. Soubory vytvořené prototypizací lze použít v existujícím projektu nebo z nich vytvořit nový projekt.

react-proto.github.io/react-proto/, 1.0.0

gtt taskbar

gtt taskbar usnadňuje měření a zaznamenávání času stráveného na problému nebo merge requestu a synchronizaci tohoto údaje s GitLabem. Aplikace je přístupná přes ikonu v oznamovací oblasti, kde lze vybrat projekt, merge request a spustit měření času.

github.com/kriskbx/gitlab-time-tracker-taskbar, 0.3.10

DaVinci Resolve EXIF Metadata Synchronization Tool

Nástroj s takto dlouhým názvem řeší problém se soubory zpracovávanými postprodukčním programem DaVinci Resolve, který nesynchronizuje atributy videa s EXIF metadaty. Umožní namapovat jednotlivá pole v DaVinci Resolve a EXIF metadatech a volitelně vyřadit ze synchronizace vybrané údaje.

github.com/deric/DaVinciResolve-metadata, 1.0.0

Google Messages for Desktop

Google Messages for Desktop je aplikace pro komunikaci s přáteli nebo kolegy pomocí služby Messages od Google. Využívá vestavěný systém notifikací vašeho OS pro upozornění na příchozí zprávy a další události.

skolení ELK

github.com/kelyvin/Google-Messages-For-Desktop, 1.3.0

Blbinka

Ideální odpustek za dávné oddělení messengeru od hlavní aplikace Facebooku? Jak pro koho.