Hlavní navigace

Softwarová sklizeň (8. 9. 2021)

8. 9. 2021
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: Depositphotos
Dnes si představíme online IDE pro vývoj v týmu, budeme měnit kodek audio stop ve video souborech, vyzkoušíme správce Kubernetes klastrů a nakonec si připomeneme jeden fenomén sociálních sítí.

replit-desktop

replit-desktop je online IDE pro vývoj v rámci týmu. Umožňuje pozvat kolegy a spolupracovat na vývoji v podobě párového programování. Součástí je integrace se službou GitHub, podpora více než 50 jazyků, nástroje pro deployment, zdroje pro rozšiřování znalostí, či možnost vedení projektu. Pomocí pluginů lze vývojové prostředí přizpůsobit nebo vylepšit.

github.com/replit-discord/replit-desktop, 3.0.0-beta3

Recode Converter

Recode Converter je jednoduchý nástroj pro změnu kodeku audio stop ve video souborech. Podporuje nastavení parametrů převodu (kodek, datový tok, vzorkovací frekvence a počet kanálů). Umožňuje zobrazení, editaci nebo odstranění streamů z video souborů. Nabízí také hromadné zpracování souborů.

github.com/murgatt/recode-converter, 1.2.0

kubenav

kubenav umožňuje správu Kubernetes klastrů. Poskytuje výpis všech zdrojů v klastru (Deployments, StatefulSets, DaemonSets, Pods aj.), zobrazení a správu vlastních definic zdrojů, editaci a mazání dostupných zdrojů, jejich filtrování dle jmenného prostoru, vyhledávání podle názvu, zobrazení stavu vytížení a podrobných informací (včetně událostí), či využití služeb a pluginů Prometheus, Elasticsearch nebo Jaeger.

github.com/kubenav/kubenav, 3.7.1

clubhouse-desktop

Z Clubhousu se začátkem roku stal významný hráč mezi sociálními sítěmi. Pokud jste ho ještě neopustili, můžete vyzkoušet tohoto neoficiálního klienta spustitelného na desktopu.

comupterworld - webcast prosinec

github.com/callmearta/clubhouse-desktop, 1.0.2

Blbinka

Remember, male to female.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku