Hlavní navigace

Komiks: Podpora Windows Vista

Petr Šimčík

Oficiální představení Windows Vista se nám kvapem blíží. Už teď všichni pracovníci Microsoftu dělají, co můžou, aby bylo vše v den Dé připraveno. Našim zpravodajcům se podařilo nahlédnout do jednoho z mnoha propagačních oddělení, kde svou práci odvádějí ti nejlepší. A dělají ji skutečně dobře.

Podpora
Samolepka-mini

Dárek ke každé objednávce

Ke každé objednávce předmětů z našeho butiku získáte nyní dárek – samolepku s tučňákem. Máte linuxové PDA, telefon, multimediální přehrávač nebo třeba set-top-box pro příjem digitální televize? Na všechno patří naše samolepka!

Sada osuška + ručník - náhled

Zlatá osuška a zlatý ručník

Zlatá akční sada zahrnující zlatou osušku a zlatý ručník opatřené pečlivou výšivkou roztomilého tučňáka Tuxe. Vyrazíte-li do bazénu či na pláž s tímto froté vybavením, záhy se stanete nejzářivějšími členy společnosti.
(kliknutím na obrázek získáte větší náhled)

Cena: 695 Kč (vč. DPH)
objednat zlatou sadu osuška + ručník Root.cz

Našli jste v článku chybu?
9. 11. 2006 19:41
Shadow (neregistrovaný)
Tak nějak stále čekám. Nejprve pan kolega sliboval 40 vtipů, které by dokázal vymyslet, pak raději svoje tvořivé nadšení zredukoval na jeden vtip, který mi slíbil poslat, a já dodnes nic neobdržel.
8. 11. 2006 15:50
uživatel si přál zůstat v anonymitě
hlavne, ze tvuj prisvpevek je kvalitni a konstruktivni :)) naopak ta diskuze je daleko lepsi nez ten komix - nad ni se clovek aspon dobre pobavi, coz se mu u rootovskych komixu posledni doby muze stat jen velmi tezko :))