Hlavní navigace

Softwarová sklizeň (8. 7. 2020)

8. 7. 2020
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: Depositphotos
Sonda do světa otevřeného softwaru. Dnes se podíváme na program pro reverzní inženýrství APK balíčků, odbouráme si zvukový šum v reálném čase, řekneme si o aplikaci pro tvorbu zvukových balíčků a vyzkoušíme si on-line výuku matematiky.

APK Editor Studio

Program pro reverzní inženýrství APK balíčků. Umí je extrahovat, upravit nebo nahradit zdroje, obrázky a ikony, přidávat překlady a prozkoumat strukturu balíčku. Tento nástroj využijete, pokud budete chtít například nastavit automatické přihlašování aplikace nebo změnit její ikonu a název. 

qwertycube.com/apk-editor-studio, 1.4.0

Cadmus

Nástroj s grafickým rozhraním, který vám umožní odstranit šum z kterékoliv komunikační aplikace v reálném čase. Do oznamovací oblasti přidává ikonu, přes kterou si snadno a rychle nastavíte zdroj zvuku, a pak vytvoří zvukový výstup s potlačením okolního šumu, jako jsou například údery do klávesnice nebo jiné ruchy.

github.com/josh-richardson/cadmus, 0.0.1

Mechvibes

Aplikace ve které můžete vytvářet, upravovat a sdílet balíčky zvuků. Obsahuje editor, který umí přiřadit existující zvukové soubory k jednotlivým klávesám. Tyto zvukové soubory umí i upravovat a vytvářet úplně nové.

mechvibes.com, 2.1.1

Circle-Z

IRC klient pro on-line výuku matematiky, který jistě najde své uplatnění při další vlně koronavirové pandemie. Kromě možnosti uspořádat videokonference nabízí interaktivní TeX editor, ve kterém mohou vyučující a studenti společně řešit matematické rovnice.

CS24_early

github.com/rossprogram/circle-z, 1.9.0

Blbinka

Chcete se nějak zapsat do dějin dobývání vesmíru? Teď máte jedinečnou možnost.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Filip Zatloukal vystudoval automatizaci na Univerzitě Tomáše Bati a už od studií se zajímá o vše kolem svobodného softwaru. Vždycky ho zajímaly technologie a žurnalistika, tak se rozhodl tyto dvě vášně skloubit dohromady.