Hlavní navigace

Seriál Bezpečnostní střípky

Pravidelné informace z bezpečnosti IT, které se objevily v uplynulém týdnu: přehledy, obecná bezpečnost IT, spam, bezpečnost bankovních dat, software, hardware a bezpečnost, kryptografie, generátory náhodných čísel a další informace.

Bezpečnostní střípky za 49. týden

Pravidelné informace z bezpečnosti IT, které se objevily v uplynulém týdnu: obecná a firemní bezpečnost IT, nebezpečí internetu, jak je na tom váš počítač, software, hardware, rootkity, hackeři, malware, autentizace, elektronický podpis, normy a normativní dokumenty a kryptografie.

Doba čtení: 9 minut

Bezpečnostní střípky za 48. týden

Pravidelné informace z bezpečnosti IT, které se objevily v uplynulém týdnu: obecná a firemní bezpečnost IT, software, hardware, viry a červi, hackeři, Sony DRM rootkit, rootkity ve Windows, autentizace, biometrie, normy a normativní dokumenty, kryptografie a kvantové počítače.

Doba čtení: 8 minut

Bezpečnostní střípky za 47. týden

Pravidelné informace z bezpečnosti IT, které se objevily v uplynulém týdnu: obecná a firemní bezpečnost IT, software, hardware, viry, hackeři, malware, Sony DRM rootkit, rootkity ve Windows, autentizace, elektronický podpis, kryptografie a nové knihy.

28. 11. 2005 0:00
Doba čtení: 10 minut

Bezpečnostní střípky za 46. týden

Pravidelné informace z bezpečnosti IT, které se objevily v uplynulém týdnu: obecná a firemní bezpečnost IT, software, hackeři, malware, VoIP, Sony DRM rootkit, rootkity ve Windows, autentizace, elektronický podpis a kryptografie.

Doba čtení: 7 minut

Bezpečnostní střípky za 45. týden

Pravidelné informace z bezpečnosti IT, které se objevily v uplynulém týdnu: obecná a firemní bezpečnost IT, software, hackeři, malware, VoIP, Sony DRM rootkit, autentizace, biometrie a kryptografie.

14. 11. 2005 0:00
Doba čtení: 9 minut

Bezpečnostní střípky za 44. týden

Pravidelné informace z bezpečnosti IT, které se objevily v uplynulém týdnu: přehledy, obecná a firemní bezpečnost IT, software, hackeři, malware, autentizace, elektronický podpis, normy a normativní dokumenty, kryptografie.

Doba čtení: 7 minut

Bezpečnostní střípky za 43. týden

Pravidelné informace z bezpečnosti IT, které se objevily v uplynulém týdnu: obecná a firemní bezpečnost IT, software, hackeři, malware, VoIP, bankovnictví, autentizace, elektronický podpis, normy a normativní dokumenty.

31. 10. 2005 0:00
Doba čtení: 7 minut

Bezpečnostní střípky za 42. týden

Pravidelné informace z bezpečnosti IT, které se objevily v uplynulém týdnu: konference, obecná a firemní bezpečnost IT, software, hackeři, malware, rootkits, bezdrát, bankovnictví, autentizace, elektronický podpis, normy a normativní dokumenty, kryptografie.

Doba čtení: 7 minut

Bezpečnostní střípky za 41. týden

Pravidelné informace z bezpečnosti IT, které se objevily v uplynulém týdnu: obecná a firemní bezpečnost IT, bezpečnost sítí, software, hackeři, malware, bezdrát, RFID, bankovnictví, normy a normativní dokumenty a kryptografie.

17. 10. 2005 0:00
Doba čtení: 9 minut

Bezpečnostní střípky za 40. týden

Pravidelné informace z bezpečnosti IT, které se objevily v uplynulém týdnu: obecná a firemní bezpečnost IT, software, hackeři, viry, malware, rhybaření, bezdrát, bankovnictví, autentizace a elektronický podpis a kryptografie.

Doba čtení: 8 minut

Bezpečnostní střípky za 39. týden

Pravidelné informace z bezpečnosti IT, které se objevily v uplynulém týdnu: obecná a firemní bezpečnost IT, software, rhybaření, rootkits, hackeři, viry, bankovnictví, autentizace a elektronický podpis, normy a normativní dokumenty a kryptografie.

Doba čtení: 8 minut

Bezpečnostní střípky za 38. týden

Pravidelné informace z bezpečnosti IT, které se objevily v uplynulém týdnu: obecná a firemní bezpečnost IT, software, viry a červi, bankovnictví, autentizace a elektronický podpis, normy a normativní dokumenty a kryptografie.

Doba čtení: 8 minut

Bezpečnostní střípky za 37. týden

Pravidelné informace z bezpečnosti IT, které se objevily v uplynulém týdnu: obecná a firemní bezpečnost IT, software, síťová bezpečnost, hackeři, autentizace, hodnocení bezpečnosti IT a kryptografie.

19. 9. 2005 0:00
Doba čtení: 7 minut

Bezpečnostní střípky za 36. týden

Pravidelné informace z bezpečnosti IT, které se objevily v uplynulém týdnu: obecná a firemní bezpečnost IT, software, malware, forenzní analýza, autentizace, bankovnictví, normy a normativní dokumenty, kryptografie.

12. 9. 2005 0:00
Doba čtení: 7 minut

Bezpečnostní střípky za 35. týden

Pravidelné informace z bezpečnosti IT, které se objevily v uplynulém týdnu: obecná a firemní bezpečnost IT, software, hackeři, viry a červy, rhybaření, bezdrát, bankovnictví, normy a normativní dokumenty, elektronický podpis, kryptografie, legislativa.

5. 9. 2005 0:00
Doba čtení: 8 minut

Bezpečnostní střípky za 34. týden

Pravidelné informace z bezpečnosti IT, které se objevily v uplynulém týdnu: obecná a firemní bezpečnost IT, software, hackeři, Bluetooth, banky, kryptografie.

29. 8. 2005 0:00
Doba čtení: 7 minut

Bezpečnostní střípky za 33. týden

Pravidelné informace z bezpečnosti IT, které se objevily v uplynulém týdnu: obecná bezpečnost IT, telefony, boj s hackery, červy, forenzní analýza, elektronický obchod, biometrie, normy a normativní dokumenty, kryptografie.

Doba čtení: 7 minut

Bezpečnostní střípky za 32. týden

Pravidelné informace z bezpečnosti IT, které se objevily v uplynulém týdnu: obecná a firemní bezpečnost IT, boj s hackery, bezdrát, Bluetooth, firewally, forenzní analýza, autentizace, normy a normativní dokumenty, kryptografie a kvantové počítače.

Doba čtení: 9 minut

Bezpečnostní střípky za 31. týden

Pravidelné informace z bezpečnosti IT, které se objevily v uplynulém týdnu: konference, aféra Cisco-Lynn, firemní a bankovní bezpečnost, hackeři, software, autentizace, elektronický podpis, normy a normativní dokumenty, kryptografie.

Doba čtení: 7 minut

Bezpečnostní střípky za 30. týden

Pravidelné informace z bezpečnosti IT, které se objevily v uplynulém týdnu: konference, hackeři, terorismus, software, antiviry, autentizace, normy a normativní dokumenty (+ spammerova smrt).

Doba čtení: 7 minut

Bezpečnostní střípky za 29. týden

Pravidelné informace z bezpečnosti IT, které se objevily v uplynulém týdnu: přehledy, obecná bezpečnost IT, software, XML a bezpečnost, archivace dat, normy a normativní dokumenty, autentizace, kryptografie (+ papírová Enigma).

Doba čtení: 8 minut

Bezpečnostní střípky za 28. týden

Pravidelné informace z bezpečnosti IT, které se objevily v uplynulém týdnu: obecná bezpečnost IT, hackeři, legislativa, malware, sofware, ID karty, normy a normativní dokumenty, kryptografie, hacker a mimozemšťané.

18. 7. 2005 0:00
Doba čtení: 6 minut

Bezpečnostní střípky za 27. týden

Pravidelné informace z bezpečnosti IT, které se objevily v uplynulém týdnu: obecná bezpečnost IT, hackeři, malware, bezpečnost prohlížečů, biometrie, autentizace, normy a normativní dokumenty, kryptografie.

Doba čtení: 7 minut

Bezpečnostní střípky za 26. týden

Pravidelné informace z bezpečnosti IT, které se objevily v uplynulém týdnu: firemní bezpečnost, spyware, forenzní analýza, bezpečnost Internetu, elektromagnetické vyzařování, software, biometrie, normy a drafty, kryptografie.

Doba čtení: 6 minut

Bezpečnostní střípky za 25. týden

Pravidelné informace z bezpečnosti IT, které se objevily v uplynulém týdnu: přehledy, obecná bezpečnost IT, spam, bezpečnost bankovních dat, software, hackeří a boti, hardware a bezpečnost, normy a drafty, kryptografie, generátory náhodných čísel.

Doba čtení: 8 minut

Bezpečnostní střípky za 24. týden

Informace z bezpečnosti IT, které se objevily v uplynulém týdnu: hackerské aktivity, IPSEC, spyware, zombie počítače, bezpečnost Internetu, browsery, bezpečnost PDA, formát PDF, webovské stránky - archivace, autentizace na webu, normativní dokumenty (NIST), kryptografie.

Doba čtení: 7 minut

Bezpečnostní střípky za 23. týden

Pravidelné informace z bezpečnosti IT, které se objevily v uplynulém týdnu: ochrana dat, hackerské aktivity, bezpečnost počítačů a útoky, forenzní analýza, ochrana databází, bankovní data, browsery, spyware, GSM, Bluetooth, červy, internetové protokoly, kryptografie.

Doba čtení: 8 minut

Bezpečnostní střípky za 22. týden

Informace z bezpečnosti IT, které se objevily v uplynulém týdnu: ochrana podnikových dat, bezpečnost aplikací, forenzní analýza, spyware, biometrie, viry, digitální certifikáty, kryptografie.

Doba čtení: 9 minut