Hlavní navigace

Ředitel Opera Software: jdeme vlastní cestou

20. 8. 2007

Sdílet

Server The Register přinesl rozhovor s výkonným ředitelem Opery, kterým je Jon von Tetzchner. Rozhovor se zabývá novými možnostmi expanze, kompatibilitou s některými weby, vztahem s Firefoxem, příjmy společnosti a dalšími tématy.

„Jen zkoušíme jít vlastní cestou. Vždy jsme se zaměřovali na kvalitní rozhraní. Za ta léta jsme dostali mnoho negativních komentářů. Například když jsme nabídli prohlížení v panelech, spousta lidí se ozvala s tím, že je to nesmysl. Nabídli jsme také zoomování, ovládání gesty a další funkce, které si nakonec našly cestu i do ostatních prohlížečů; panely jsou i v IE7. Kopírují nás, ale my se chceme zaměřit na funkce a na co nejpohodlnější práci uživatelů.”

(Zdroj: Slashdot)

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 21. 8. 2007 9:33

    kaapo (neregistrovaný)
    Zoomovani je fajn vecicka. Hlavne kdyz ma clovek notas s malym displejem s velkym rozlisenim. Navic spousta webu jeste nema layout navrzenej tak, aby i zustaval konzistentni i s vetsim pismem.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky

Petr Krčmář pracuje jako šéfredaktor serveru Root.cz. Studoval počítače a média, takže je rozpolcen mezi dva obory. Snaží se dělat obojí, jak nejlépe umí.