Hlavní navigace

Hacking v praxi: od sociálního inženýrství po bankomaty (školení)

19. 2. 2024

Sdílet

Hacker notebook Autor: Depositphotos

Přijďte prozkoumat tajuplný svět hackingu a množství jeho jednotlivých zákoutí. Průvodcem na této cestě vám bude zkušený etický hacker s mnohaletou praxí, který se s vámi podělí o své zkušenosti. Stačí navštívit naše školení Hacking v praxi 1, na kterém proniknete do světa útočníků a jejich obětí. Školení proběhne v naší pražské školicí místnosti ve dnech 25. až 27. března.

Školení může dotovat Úřad práce, přihlaste se na prezenční formu či online formu.

Jakým způsobem nejjednodušeji hacknout banku? Jak nejsnáze ukrást heslo? Jak zmapovat síť a vybrat svůj cíl? Jak nenápadně kompromitovat Windows stanici a postupně eskalovat svá privilegia až na úroveň vládce celé sítě – doménového administrátora? Je vše, co vypadá jako obyčejná USB flashka opravdu jen USB flashka? Jaké jsou postupy organizovaných cyber-crime skupin? Co vše je možné koupit na Darknetu? A jaké informace odtud získat? Jakými prostředky bankomat brání útočníkům, aby se dostal k uloženým penězům? Jde se k těmto penězům dostat bez použití hrubé síly? Je pravda, že vás téměř každá tiskárna nenápadně a potají sleduje?

Na toto školení ještě navazuje kurz Hacking v praxi 2, který proběhne v naší pražské školicí místnosti ve dnech 15. až 17. dubna. Školí Lukáš Antal, etický hacker.

Jaké jsou postupy organizovaných cyber-crime skupin? Co vše je možné koupit na Darknetu? A jaké informace odtud získat? Jakými prostředky bankomat brání útočníkům, aby se dostal k uloženým penězům? Jde se k těmto penězům dostat bez použití hrubé síly? Lze hacknout auto? А co mobilní telefon? Je pravda, že Vás téměř každá tiskárna nenápadně a potají sleduje? Jak kompromitovat uživatelskou stanici? A jak tomu zabránit?

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky